Ze względu na zagrożenie epidemiczne Dni Otwarte w naszym przedszkolu nie będą realizowane, tak jak to miało miejsce dotychczas, w formie bezpośrednich spotkań.

Zapraszamy do spotkania informacyjnego na platformie ZOOM w dniu 01 marca o godzinie 16:30 oraz do zapoznania się z filmem promującym nasze przedszkole.

W informacyjnym spotkaniu on-line, podczas którego odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania, będą mogły wziąć udział jedynie te osoby, które prześlą na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maila z tematem: "prośba o link do spotkania informacyjnego - rekrutacja"

Zachęcamy także do śledzenia naszej strony na FB - https://www.facebook.com/przedszkole237

FILM PROMUJĄCY PLACÓWKĘ       https://youtu.be/DOSi36m9DD8

Z wyrazami szacunku, Grażyna Ziółek

Dyrektor Przedszkola

Poniżej zamieszczamy zasady rektutacji, harmonogram rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022

oraz informację o kryteriach dotyczących naboru do przedszkoli.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z dokumentami.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE W SKRÓCIE

w roku szkolnym 2021/2022 rekrutacja będzie prowadzona:
od 23 lutego od godz. 8:00 do 1 marca do godz.16:00 dla dzieci kontynuujących edukację w przedszkolu,
• od 2 marca od godz. 13:00 do 19 marca do godz. 16:00 dla pozostałych dzieci.

Elektroniczny system zapisu będzie dostępny dla rodziców od 2 marca od godz.13:00  do 18 marca do godz.20:00.

Rodzice  dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy mają trzy możliwości:

1. Wypełnić w systemie formularz, wydrukować, podpisać  i złożyć z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych w przedszkolu pierwszego wyboru. Dokumenty przynosimy w opisanej kopercie lub teczce /ochrona danych osobowych/.

2. Wypełnić odręcznie formularz zapisu, podpisać i złożyć z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie kryteriów rekrutacyjnych  w przedszkolu pierwszego wyboru. Dokumenty przynosimy w opisanej kopercie lub teczce / ochrona danych osobowych/.

3. Przekazać wniosek oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji - podpisane profilem zaufanym. Nie przynoszą dokumentów do przedszkola. Wnioski przesłane za pośrednictwem profilu zaufanego zostaną potwierdzone w systemie przez przedszkole, jeżeli będą wypełnione prawidłowo, a załączniki potwierdzające kryteria będą kompletne i prawidłowe. Jeżeli wniosek nie będzie prawidłowo wypełniony rodzice otrzymają na podany we wniosku adres email informację o prawidłowym wypełnieniu dokumentów lub informację o potrzebie ich uzupełnienia.

W przypadku 1 i 2 obowiązują obostrzenia sanitarne, rodzice po przyniesieniu wniosku otrzymają wyłącznie potwierdzenie  złożenia wniosku bez sprawdzania jego poprawności. Po dwudniowej kwarantannie dokumenty zostaną sprawdzone przez pracowników,  a  rodzice otrzymają na podany we wniosku adres email informację o prawidłowym wypełnieniu dokumentów lub o potrzebie ich uzupełnienia.

Zachęcamy także do śledzenia informacji dotyczących rekrutacji na stronie Serwisu Biura Edukacji: