Godło RP  logo BIP 2

logo tłumacza migam2   2016 logo aps symbol 1

Drodzy Rodzice

Aby pomóc Państwu w dokonaniu wyboru właściwej szkoły, w której dziecko będzie realizować roczne przygotowanie przedszkolne w folderze 6  - latki znajdują się materiały informacyjne dotyczące rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023.

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego wolskie zerówki: https://youtu.be/MXHmL71Zf8k

Poniżej publikujemy list Pana Krzysztofa Strzałkowskiego, Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, dotyczący rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych: do pobrania tutaj

Prezentacje dotyczące realizacji bonu edukacyjnego w wolskich szkołach podstawowych: do pobrania tutaj

Harmonogram spotkań w szkołach podstawowych w trakcie ferii zimowych: do pobrania tutaj

Harmonogram dodatkowych spotkań w szkołach podstawowych: do pobrania tutaj

ZERÓWKOWICZE NA START! DYŻURY KONSULTACYJNE DLA RODZICÓW 6 - LATKÓW OTWARTE SOBOTY W PORADNIACH

Specjaliści Zespołu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych nr 1 w Warszawie, ul. Zawiszy 13 oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Warszawie, ul. Księcia Janusza 45/47 zapraszają rodziców dzieci sześcioletnich na porady i konsultacje dotyczące rozwoju dziecka sześcioletniego przed rozpoczęciem rocznego obowiązkowego przygotowania przedszkolnego w soboty w godzinach 9.00 – 13.00.

Aby zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w poradni, bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z sekretariatem poradni.

„Otwarte soboty” i dyżurujący specjaliści - Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 w Warszawie

ul. Zawiszy 13 (tel: 22 631 57 75, 22 631 08 23)

- 15 stycznia 2022 r. – psycholog, pedagog, logopeda

- 22 stycznia 2022 r. - psycholog, pedagog, logopeda

- 19 lutego 2022 r. - psycholog, pedagog, logopeda

„Otwarte soboty” i dyżurujący specjaliści – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Warszawie,

ul. Księcia Janusza 45/47 (tel: 22 836 70 88)

- 29 stycznia 2022 r. - psycholog, pedagog, logopeda

- 12 lutego 2022 r. - psycholog, pedagog, logopeda

- 19 lutego 2022 r. - psycholog, pedagog, logopeda

Specjaliści poradni oferują pomoc bezpłatnie.